Do odważnych świat należy

Do odważnych świat należy

Nie ma co się zastanawiać, wielkie przedsiębiorstwo czy mały sklep spożywczy, konkurencja nigdy nie śpi. By pozostać w walce trzeba śmiało działać.

Wypadek

Wypadek

Wypadek drogowy nigdy nie jest niczym przyjemnym. Zwłaszcza, gdy dotyczy to samochodów służbowych, od których wiele zależy w przedsiębiorstwie. Moja firma postanowiła zabezpieczyć się w takim przypadku chociaż finansowo.

A morale podnosimy tak!

Ludzie

Nasza agencja zajmuje czołową pozycję na rynku krajowym. Co sprawia, że co roku jesteśmy w stanie zostawić konkurencję daleko w tyle? To właśnie te moje zasoby ludzkie są motorem napędowym sukcesu. Dlatego ludzie u mnie w firmie są najważniejsi. Na pokładzie naszego zwycięskiego statku znajduje się wiele talentów. Cały czas zastanawiam się jak jeszcze bardziej mogę ich motywować do działania. Oferta "Luksusowe samochody leasing" na pewno mi w tym jakoś pomogły.

 

Złoto, kasyna...

Moi czołowi pracownicy wiele poświęcili dla firmy. Zostali wybrani z wielu tysięcy ubiegających się o te stanowiska. Czemu zatem nie mieli by się poczuć wyjątkowo. Znaleziona oferta "Luksusowe samochody leasing" wydawała się niezwykle korzystna. Chciałem, aby samochody objęte w leasing przypominały im, że mój sukces to również i ich sukces. Nowe Mercedesy niech sprawią by, wszyscy byli rzeczywiście numerem jeden w każdym calu.

 

Czy niezbyt hojnie?

By od razu uciąć taką dyskusję. Mimo, że z propozycji "Luksusowe samochody leasing" skorzystaliśmy po raz pierwszy, to nie jest to jedyna tak poważna inwestycja w moich ludzi. Jak dotąd nigdy nie poprzestali „na laurach”. Samochody wzięte w leasing to w pełni zasłużona nagroda. Buduje to u wszystkich poczucie, że poświęcenie, wysiłek oraz sukces będą zawsze u nas zauważone i docenione.

 

powrót »