Do odważnych świat należy

Do odważnych świat należy

Nie ma co się zastanawiać, wielkie przedsiębiorstwo czy mały sklep spożywczy, konkurencja nigdy nie śpi. By pozostać w walce trzeba śmiało działać.

Wypadek

Wypadek

Wypadek drogowy nigdy nie jest niczym przyjemnym. Zwłaszcza, gdy dotyczy to samochodów służbowych, od których wiele zależy w przedsiębiorstwie. Moja firma postanowiła zabezpieczyć się w takim przypadku chociaż finansowo.

Do odważnych świat należy

Przyparci do muru

Jestem właścicielem małej, nowo powstałej firmy remontowej oferującej swe usługi na terenie Szczecina i okolic. Wraz ze szwagrem i naszymi sąsiadami tworzymy niezwykle ambitną grupę zawierającą fachowców z przeróżnych dziedzin. Mimo, że dotychczas chęci były spore, to konkurencja od zawsze przewyższała nas technologią. Nie mając zbyt dużych wolnych przepływów pieniężnych na inwestycje, zaczęliśmy szukać alternatywnych rozwiązań. Metodą na wyjście z opresji okazał się leasing maszyn.

 

Pomocna alternatywa

Leasing maszyn, no właśnie! Szkoda, że wcześniej nie wpadliśmy na takie rozwiązanie. Szybsze i zdecydowanie prostsze formalności umożliwiły nam niemal od razu pozyskanie upragnionego sprzętu. Dodatkowo nie będąc ograniczeni dużym wkładem finansowym na samym początku, stanęliśmy z innymi do walki o klienta jak równy z równym.

 

Świetlana przyszłość

Niespełna rok po zmianach czas na podsumowania. Praca na budowie idzie zdecydowanie sprawniej przez co pozyskaliśmy wiele nowych zleceń. Rozwój firmy sprawił, że nowy leasing maszyn nie jest dla nas żadnym obciążeniem finansowym. Jesteśmy silniejsi oraz efektywniejsi jak nigdy.

powrót »