Do odważnych świat należy

Do odważnych świat należy

Nie ma co się zastanawiać, wielkie przedsiębiorstwo czy mały sklep spożywczy, konkurencja nigdy nie śpi. By pozostać w walce trzeba śmiało działać.

Wypadek

Wypadek

Wypadek drogowy nigdy nie jest niczym przyjemnym. Zwłaszcza, gdy dotyczy to samochodów służbowych, od których wiele zależy w przedsiębiorstwie. Moja firma postanowiła zabezpieczyć się w takim przypadku chociaż finansowo.

Moje drogie hobby

Hobby

Moje hobby „odziedziczyłem” po moim ojcu mechaniku. Odkąd tylko pamiętam moim życiem zawładnęły samochody. Uwielbiałem je oglądać, czytać o nich, a z czasem... kupować. Oczywiście nie zaczęło się to zaraz po odebraniu przeze mnie prawa jazdy. Na pierwszą maszynę uzbierałem w wieku 26 lat. Na kolejne auta mogłem sobie pozwolić dopiero po rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Jednak jak pozyskiwać następne upragnione modele, gdy człowiek ma dość spore wydatki bieżące? Rozwiązaniem okazał się być leasing finansowy.

 

Leasing

Nabycie samochodu w taki sposób okazało się niezwykle korzystne. Biorąc maszynę w leasing finansowy nie odczuwam finansowo aż tak bardzo nowego nabytku. Raty leasingowe spłacam, wrzucając je w koszty mojej firmy, a po okresie kilku lat samochód staje się moją własnością.

 

Nowy nabytek

Pochwaliłem się już moją metodą, więc na zakończenie chciałbym się jeszcze tylko podzielić z wami moją ostatnią zdobyczą. Nigdy nie byłem fanem luksusowych aut. To jest kolejnym powodem dlaczego moje hobby nie jest, aż tak wymagające finansowo. Nareszcie udało mi się znaleźć i pozyskać poprzez leasing finansowy najnowszą wersję Hondy Civic. Odebrałem ją kilka dni temu, dlatego na recenzję samej maszyny będziecie musieli poczekać jeszcze tydzień.

powrót »