Do odważnych świat należy

Do odważnych świat należy

Nie ma co się zastanawiać, wielkie przedsiębiorstwo czy mały sklep spożywczy, konkurencja nigdy nie śpi. By pozostać w walce trzeba śmiało działać.

Wypadek

Wypadek

Wypadek drogowy nigdy nie jest niczym przyjemnym. Zwłaszcza, gdy dotyczy to samochodów służbowych, od których wiele zależy w przedsiębiorstwie. Moja firma postanowiła zabezpieczyć się w takim przypadku chociaż finansowo.

Wypadek

Firma

Prowadzę średniej wielkości firmę logistyczną, której działalność rozciąga się na całą Europę Wschodnią. Konkurencja na rynku jest dość duża, dlatego mamy sporą presję by każdy klient był zadowolony z naszych usług możliwie jak najbardziej. Nawet gdy sytuacja jest naprawdę beznadziejna jesteśmy zdeterminowani by transport odbył się bez przeszkód. Dlatego ostatnio wzięliśmy w lasing dodatkowe dwadzieścia samochodów transportowych.

 

Umowa

W naszej branży dość często zdarzają się kolizje drogowe. Staramy się dobierać jak najbardziej wykwalifikowanych kierowców, jednak w większości przypadków wina leży po drugiej stronie. Wyeliminowanie takich sytuacji jest niemal niemożliwe, dlatego gdy zawieraliśmy umowę chcieliśmy uniknąć chociaż nieprzyjemności finansowych. Nasi zdolni prawnicy wynegocjowali, że w razie awarii któregoś z samochodów wziętych w lasing całkowite koszty naprawy ponosi leasingodawca.

 

Trochę bardziej spokojni

Oczywiście nie wyeliminowało to problemów bezpieczeństwa naszych pracowników oraz drobnych przestojów w dostawie, jednak zwiększył się nam budżet na reagowanie kryzysowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie efektywniej działać w ciężkich sytuacjach. Korzystny lasing sprawił, że teraz trochę mniej obawiamy się zdarzeń losowych.

powrót »